2fol bhig cesky rozhlas chn
concertino praga gahs

 

Richard Hruš, stavitel mistrovských kytar

 

Tomáš Koštejn – Výroba mistrovských smyčců a restaurování smyčců

porcelaine osa pachtuv parker
PGM P3

 

Praha Music Center, spol. s r.o.

 

Symfonický orchestr Českého rozhlasu

vize whitgift xavian  

 

Významné osobnosti a soubory:

  • Václav Hudeček, houslový virtuos
  • Jana Boušková, světově proslulá harfistka
  • Panochovo kvarteto
  • Wihanovo kvarteto
  • Ivan Klánský

 

Zkušenosti

 

Reference

    

Veronika Němcová, ING Bank N.V., Finance

Dobrý den paní Klánská, děkujeme za úžasný zážitek ve formě výkonu pana Miroslava Sekery! Celková organizace z Vaší strany byla bez chybičky. Váš kolega i pan Sekera dorazili včas a jejich profesionální chování přispělo k úspěchu včerejšího večera. Přeji pěkný den a těším se na další spolupráci.


Reference  

Václav Hudeček

Mnoho koncertů vážné hudby

Václav Hudeček: S hudební agenturou Tanja Classical Music Agency, a s umělci, které tato agentura zastupuje, spolupracuji již několik let. Realizace koncertuje vždy bezproblémová a na vysoké profesionální a organizačně - realizační úrovni. Své závazky a dohody plní ve stanovených termínech a bez prodlení. Spolupráce s touto agenturou a s jí zastupovanými umělci je pro mne vždy radostným potěšením.


   

Š. Balcarová

Vážená paní Klánská, děkuji Vám za uspořádání soukromého hudebního vystoupení (malý operní recitál jako narozeninový dárek pro manžela ), které jsem si u Vás objednala. Přípravy i samotný koncert byly úžasné. Spolupráce s Vámi byla naprosto profesionální a bez jediné chybičky. Mladí umělci, kteří zazpívali několik operních árií, byli úžasní, klavírní doprovod též. Manžel byl velice nadšený, vystoupení se mu líbilo. Taktéž všichni přítomní hosté byli hudbou i zpěvem unešeni. Vaši agenturu mohu jedině doporučit. Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vaší agentuře hodně úspěchů. S pozdravem Š.Balcarová


Reference

PG Management

Operní hvězdy Národního divadla na akci AVON pochod proti rakovině

Mikoláš Černý: Z naší zkušenosti lze tedy konstatovat, že agentura TCMA pracuje na vysoké profesionální úrovni a na její zástupce se lze spolehnout jak v zajištění kvalitních umělců, tak v dodržení termínů a přípravy dramaturgie pořadů a koncertů.


Reference  

CV Petrol

Adventní koncert v Dolních Břežanech

Václav Cihelka: Agentura TCMA nás zaujala svým přístupem k dramaturgii koncertu a schopností najít a zajistit přední české umělce. Vždy vystupuje seriozně a profesionálně plní veškeré své závazky. Tato agentura nás oslovila i velmi vysokou organizační úrovní své práce. Agenturu TCMA doporučujeme s přesvědčením, že její profesionalita a přístup k realizaci kulturních akcí má vysokou úroveň.


Reference

Občanské sdružení přístav

Benefiční koncert

Mgr. Lenka Říhová: V téměř dvě hodiny trvajícím programu vystoupili bez nároků na honorář pražští umělci z oboru klasická, jazzová a populární hudba. Spolupráce s touto agenturou pro nás byla velmi inspirativní, dokázala skloubit požadavky specifické benefiční akce, s výbornou kvalitou a úrovní programu. Organizační zabezpečení i komunikace se zástupci agentury bylo bezproblémové, těšíme se na další spolupráci s nimi.